Volilna enota 1 – Kranj

  • VO1 Jesenice: Ana Debeljak
  • VO2 Radovljica I: Jure Trbič
  • VO3 Radovljica II: Jure Trbič
  • VO4 Kranj I: Luka Arvaj
  • VO5 Kranj II: Domen Bogataj
  • VO6 Kranj III: Luka Arvaj
  • VO7 Tržič: Mateja Konc
  • VO8 Škoflja Loka I: Emilija Trbič
  • VO9 Škofja Loka II: Emilija Trbič
  • VO10 Kamnik: Mateja Konc
  • VO11 Idrija: Domen Bogataj
  Za nas lahko glasujete pod število 6 na volilnem lističu.

Volilna enota 2 – Postojna

  • VO1 Tolmin: Jure Kužel
  • VO2 Piran: Mirjam Golja
  • VO3 Izola: Jure Kužel
  • VO4 Koper I: Aleš Matija Cerar
  • VO5 Koper II: Maja Čeček
  • VO6 Sežana: Aleš Matija Cerar
  • VO7 Ilirska Bistrica: Anže Jesenek
  • VO8 Postojna: Anže Jesenek
  • VO9 Nova Gorica I: Boštjan Tavčar
  • VO10 Nova Gorica II: Boštjan Tavčar
  • VO11 Ajdovščina: Mojca Golob
 Za nas lahko glasujete pod število 9 na volilnem lističu.

Volilna enota 3 – Lj. Center

  • VO1 Cerknica – Logatec: Veronika Jesenek
  • VO2 Vrhnika: Veronika Jesenek
  • VO3 Ljubljana – Vič Rudnik I: Maja Zafran
  • VO4 Ljubljana – Vič Rudnik II: Tomas Tišler
  • VO5 Ljubljana – Vič Rudnik III: Tomas Tišler
  • VO6 Ljubljana – Vič Rudnik IV: Neža Vižintin
  • VO7 Ljubljana – Center: Neža Vižintin
  • VO8 Ljubljana – Šiška I: Tomislav Mlinarić
  • VO9 Ljubljana – Šiška II: Tomaž Golob
  • VO10 Ljubljana – Šiška III: Ratko Stojilković
  • VO11 Ljubljana – Šiška IV: Ratko Stojilković
 Za nas lahko glasujete pod število 22 na volilnem lističu.

Volilna enota 4 – Lj. Bežigrad

  • VO1 Kočevnje: Suzana Juršič
  • VO2 Ribnica: Tina Debeljak Trbič
  • VO3 Grosuplje: Tina Debeljak Trbič
  • VO4 Litija: Suzana Juršič
  • VO5 Ljubljana – Moste Polje I: Gašper Deržanič
  • VO6 Ljubljana – Moste Polje II: Adrien Osenjak
  • VO7 Ljubljana – Moste Polje III: Adrien Osenjak
  • VO8 Ljubljana – Bežigrad I: Urša Orehek
  • VO9 Ljubljana – Bežigrad II: Rok Andrée
  • VO10 Domžale I: Urša Orehek
  • VO11 Domžale II: Gašper Deržanič
 Za nas lahko glasujete pod število 6 na volilnem lističu.

Volilna enota 5 – Celje

  • VO1 Šentjur: Gorazd Knific
  • VO2 Celje I: Miha Ceglar
  • VO3 Celje II: Miha Ceglar
  • VO4 Žalec I: Aleksandra Bersan
  • VO5 Žalec II: Marija Trbič
  • VO6 Mozirje: Nikolina Borenović
  • VO7 Velenje I: Nejc Gašper
  • VO8 Velenje II: Aleksandra Bersan
  • VO9 Slovenj Gradec: Nejc Gašper
  • VO10 Ravne: Nikolina Borenović
  • VO11 Dravograd – Radlje: Gorazd Knific
 Za nas lahko glasujete pod število 12 na volilnem lističu.

Volilna enota 6 – Novo mesto

  • VO1 Črnomelj – Metlika: Jani Samsa
  • VO2 Novo mesto I: Jani Samsa
  • VO3 Novo mesto II: Sabina Gregorin
  • VO4 Trebnje: Jože Pirh
  • VO5 Brežice: Jože Pirh
  • VO6 Krško: Polona Zaletel
  • VO7 Sevnica: Rok Deželak
  • VO8 Laško: Rok Deželak
  • VO9 Hrastnik: Sabina Gregorin
  • VO10 Trbovlje: Polona Zaletel
  • VO11 Zagorje: Janja Cankar
 Za nas lahko glasujete pod število 9 na volilnem lističu.

Volilna enota 7 – Maribor

  • VO1 Šmarje pri Jelšah: Metka Cvetko
  • VO2 Slovenska Bistrica: Metka Cvetko
  • VO3 Slovenjske konjice: Aleksandra Valjavec
  • VO4 Ruše: Peter Močnik
  • VO5 Maribor I: Patrik Kristl
  • VO6 Maribor II: Patrik Kristl
  • VO7 Maribor III: Aleksandra Valjavec
  • VO8 Maribor IV: Peter Močnik
  • VO9 Maribor V: Tomislav Kiš
  • VO10 Maribor VI: Tomislav Kiš
  • VO11 Maribor VII: Mojca Trbič
 Za nas lahko glasujete pod število 15 na volilnem lističu.

Volilna enota 8 – Ptuj

  • VO1 Lendava: Marjana Škalič
  • VO2 Ormož: Barbara Repič
  • VO3 Ljutomer: Marjana Škalič
  • VO4 Murska Sobota I: Igor Brlek
  • VO5 Murska Sobota II: Igor Brlek
  • VO6 Gornja Radgona: Nika Rebec
  • VO7 Lenart: Žiga Urbanija
  • VO8 Pesnica: Nika Rebec
  • VO9 Ptuj: Robert Križanič
  • VO10 Ptuj II: Robert Križanič
  • VO11 Ptuj III: Žiga Urbanija

Za nas lahko glasujete pod število 2 na volilnem lističu.