Kandidati na državnozborskih volitvah 2022

Volilna enota 1 – Kranj

Volilna enota Kranj

Boštjan Tavčar – Radovljica II, Kranj II

pirati-drzavnozborske-22-41

Miha Velikanje – Škofja Loka I

pirati-drzavnozborske-22-88

Emina Gazibera – Kranj I, Idrija

pirati-drzavnozborske-22-8

Haris Hatić – Jesenice, Kranj III

pirati-drzavnozborske-22-4

Jasmina Bejtovič – Radovljica I, Škofje Loka II

generi-na-piratka

Neja Repinc – Tržič, Kamnik

generi-na-piratka

Volilna enota 2 – Postojna

Volilna enota Postojna

Janoš Kastelic – Koper I

pirati-drzavnozborske-22-56

Vladoša Vidic – Ajdovščina, Sežana

generi-na-piratka

Urša Filiput – Piran, Izola

pirati-drzavnozborske-22-27

Sabina Erjavec – Tolmin, Nova Gorica II

generi-na-piratka

Mitja Ivanič – Nova Gorica I, Koper II

pirati-drzavnozborske-22-93

Nevio Miklavčič – Postojna, Ilirska Bistrica

pirati-drzavnozborske-22-110

Volilna enota 3 – Ljubljana Center

Volilna enota Ljubljana Center

Gorazd Knific – Center, Šiška I

pirati-drzavnozborske-22-35

Ira Mešiček – Vrhnika, Vič-Rudnik IV

generi-na-piratka

Ratko Stojiljković – Šiška II, Šiška III

pirati-drzavnozborske-22-67

Zala Rebernak – Šiška IV, Vič-Rudnik III

generi-na-piratka

Jasmin Feratović – Vič-Rudnik I, Vič-Rudnik II

pirati-drzavnozborske-22-74

Mojca Pungerčar – Logatec

generi-na-piratka

Volilna enota 4 – Ljubljana Bežigrad

Volilna enota Ljubljana Bežigrad

Urša Orehek – Domžale II

pirati-drzavnozborske-22-15

Andraž Vrhovec – Domžale I, Moste-Polje I

pirati-drzavnozborske-22-60

Žiga Šubic – Moste-Polje II, Moste Polje III

pirati-drzavnozborske-22-53

Leon Božič – Bežigrad I, Bežigrad II

pirati-drzavnozborske-22-21

Ines Stamejčič – Ribnica, Grosuplje

pirati-drzavnozborske-22-77

Sofija Božič – Litija, Kočevje

generi-na-piratka

Volilna enota 5 – Celje

Volilna enota Celje

Maja Šaver – Celje I, Žalec I

generi-na-piratka

Sebastjan Zupin – Celje II, Žalec II

generi-en-pirat

Nejc Gašper – Ravne na Koroškem, Slovenj Gradec

generi-en-pirat

Ula Matek – Velenje I, Velenje II

generi-na-piratka

Jasmina Feratović – Mozirje, Radlje ob Dravi

generi-na-piratka

Maj Antešič – Šentjur pri Celju

generi-en-pirat

Volilna enota 6 – Novo Mesto

Volilna enota Novo Mesto

Jože Pirh – Novo Mesto I, Črnomelj

pirati-drzavnozborske-22-43

Karmen Brecelj – Novo Mesto II, Zagorje ob Savi

pirati-drzavnozborske-22-64

Jasmina Klančar – Sevnica, Hrastnik

pirati-drzavnozborske-22-83

Rok Deželak – Laško, Trbovlje

pirati-drzavnozborske-22-49

Ana Marija Gerbič – Brežice, Trebnje

generi-na-piratka

Jure Repinc – Krško

generi-en-pirat

Volilna enota 7 – Maribor

Volilna enota Maribor

Nina Beyokol – Maribor IV, Maribor V

pirati-drzavnozborske-22-18

Petra Kovačec – Maribor VI, Maribor VII

pirati-drzavnozborske-22-101

Tomas Tišler – Maribor I, Maribor II

generi-en-pirat

Suzana Auguštin – Ruše, Slovenske Konjice

generi-na-piratka

Nejc Velkavrh – Slovenska Bistrica, Šmarje pri Jelšah

generi-en-pirat

Filip Mikuž – Maribor III

generi-en-pirat

Volilna enota 8 – Ptuj

Volilna enota Ptuj

Igor Brlek – Murska Sobota I, Murska Sobota II

pirati-drzavnozborske-22-90

Marko Pušnik – Ptuj I, Ptuj II

generi-en-pirat

Kovačec Katka – Ormož

generi-na-piratka

Katja Orehek – Lendava, Ljutomer

pirati-drzavnozborske-22-9

Nina Kodrič – Gornja Radgona, Pesnica

generi-na-piratka

Rok Hrabar – Lenart, Ptuj III

generi-en-pirat